dodaj do ulubionych   |   strona główna  
 

  |   NOCLEGI   |   INFORMATOR   |   FOTOGALERIA   |   KONTAKT      |

   


Aktywny wypoczynek 

Szkoła windsurfingu Windsport w Krynicy Morskiej

tel. kom. +48 503 76 86 27
www.e-Windsurfing.pl
 

Zalew Wiślany to duży i ciekawy akwen. Dzięki jego atrakcyjności oraz naprawdę sporym możliwościom zdecydowałam się otworzyć na nim szkołę windsurfingu. Ogromne znaczenie w podjęciu decyzji co do wyboru akwenu miało zarówno położenie zalewu, jak i wygoda dojazdu w porównaniu do Zatoki Puckiej. Szkolący u nas instruktorzy to fachowcy z wieloletnim stażem. Windsurfing jest ich pasją od wielu lat. Swoje doświadczenie zdobywali na akwenach polskich - "FunSurf" na Zatoce Puckiej jak i zagranicznych - "Prassonisi center" na Greckiej wyspie Rodos. Pozwala ono naszym instruktorom na profesjonalne prowadzenie szkoły windsurfingu w Krynicy Morskiej. Posiadamy uprawnienia instruktorskie potwierdzone licencjami Polskiego Stowarzyszenia Żeglarstwa Deskowego oraz Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu. Rok 2009 będzie drugim sezonem, w którym pragnę zaprosić Was do szkoły windsurfingu - Wind Sport w Krynicy Morskiej. Myślę, że dzięki zaletom turystycznym akwenu Mierzei Wiślanej oraz doświadczeniu kadry szkoleniowej Wind Sport, sprawimy, iż windsurfing stanie się Waszą pasją na wiele lat. Pozdrawiamy i czekamy na plaży!     

Centrum windsurfingu i kitesurfingu Activezone w Krynicy Morskiej

Szkoła Activezone jest bazą należąca do Activezone Group, która działa na rynku od 1996 roku. Firma zajmuje się organizacją imprez biznesowych, m.in. wyjazdów integracyjnych, wyjazdów incentive  opartych o elementy wypoczynku aktywnego.
Baza powstała w 2003 i od tego czasu rozwija się niezwykle dynamicznie. Szczegóły w zakładce windsurfing story. Instruktorzy Activezone to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, często do niedawna zawodnicy w danej dyscyplinie. Posiadają uprawnienia Polskich Związków Sportowych uprawniające do szkolenia. Baza szkoły mieści się nad Zalewem Wiślanym przy Jacht Klubie (na końcu ul. Bojerowców), blisko centrum Krynicy. Piękne położenie,  piaszczysta plaża. Wypożyczalnia, przechowalnia, lekcje indywidualne, kursy, sklep windsurfingowy, serwis, barek, kemping, parking. Przyjmujemy płatności kartami kredytowymi. Team jest doświadczonym zespołem instruktorów. Tworzymy świetny klimat sprzyjający nauce i ciekawemu, „surfingowemu” spędzaniu czasu. Kadra posiada uprawnienia do pracy z dziećmi.
ul. Bojerowców 4
82-120 Krynica Morska